Alena Rapáčová (*22.1.1968), zpěvačka a moderátorka.

     Moravské i české písničky zpívám již od svého mládí. Od  roku 1989 jsem vystupovala s předními moravskými kapelami (Žadovjáci, Moravěnka, Podhoranka.... ).V roce 1993 začala moje spolupráce s  nejmenší slováckou  dechovkou Galánečka Kamila Bartáka, kde jsem, po dobu její existence, kromě zpívání provázela pořady také mluveným slovem. Na jaře 2005 kapelník Galánečky ukončil její činnost a od té doby jsem členkou nově vzniklé  nejmenší slovácké dechovky Šohaji. Vidět a slyšet mě můžete i při vystoupeních s  Jindrou Kotkem za doprovodu kláves, které může zpestřit hrou na harmoniku můj manžel Jožka Rapáč. A nebo si se mnou a Jožkou můžete zazpívat za doprovodu harmoniky.
    Od roku 2002 pracuji jako moderátorka dechovkového pořadu „Dechparáda“ na soukromé rozhlasové stanici Rádio Jih v Hodoníně, které si naladíte na frekvenci 88,9 MHz, nebo najdete na internetových stánkách www.radiojih.cz. Nabízím vám tedy i konferování různých pořadů, estrádních vystoupení, koncertů, festivalů a společensko-kulturních akcí.

 

 

Josef Rapáč (*21.2.1972), muzikant, aranžér, učitel.

 

     V roce 1992 jsem absolvoval na brněnské konzervatoři obor akordeon (harmonika). Od roku 1994 jsem hrál v  nejmenší slovácké dechovce Galánečka Kamila Bartáka a od jara 2005 jsem členem kapely Šohaji. Spolupracuji i s  jinými kapelami (Rozmarýnka, Horenka, Vonička) a jako tubista nebo trombonista (Horanka, Moraváci, Blučiňáci, Hornobojani, Polanka, Venkovanka, Lácaranka......).  Nabízím vám také sólovou hru na harmoniku, vhodnou zejména na menší rodinné a firemní akce, např. do vinného sklípku či restaurace. Moje vystoupení, v případě vašeho zájmu, může zpestřit svým zpěvem i manželka Alena.

     Dále vám mohu nabídnout aranžování skladeb a výuku hry na hudební nástroje.   

     Máte-li zájem, podrobněji si prohlédněte naše webové stránky www.rapacovi.com, kde v  záložkách najdete další informace, ukázky z hudebních nahrávek a fotografie.

Na spolupráci a na setkání s Vámi se těší Alena a Jožka